Neka Legal Kimdir ?

Gerçek ve tüzel kişi müvekkilleri için yenilikçi hukuki çözümler sunan ve butik hizmet anlayışını benimsemiş, Bursa merkezli bir avukatlık bürosudur. Avukat Kaan Kaplan ve Avukat Neslihan Ortakcı Kaplan tarafından kurulmuştur.

Hakkımızda

Neka Legal Avukatlık Bürosu, Av. Kaan Kaplan ve Av. Neslihan Ortakcı Kaplan tarafından kurulmuş, hukukun tüm alanlarında hizmet vermekte olan Bursa merkezli bir avukatlık bürosudur. Deneyimimiz ve kadromuz bizleri Türkiye`de hem uluslararası alanda hem de ülke içinde çok uluslu yerel ve yabancı gerçek / tüzel kişilere danışmanlık hizmeti vermek suretiyle faaliyet gösteren bağımsız hukuk bürolarından birisi kılmaktadır.

Büromuzun en temel gayesi müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yaratıcı çözümler üretmektir. Bunu ise her türlü önceliğimizi müvekkilimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirerek ve müvekkilimizin işini anlamak konusunda azami çaba sarf ederek sağlamayı amaçlıyoruz.

​Büromuz, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Almanca ve Fransızca dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Bütünlük

İşimizi bütüncül hizmet anlayışı ile dürüstlükle yönetiriz. Her zaman ve her koşulda müvekkillerimiz ve meslektaşlarımız için doğru olanı yaparız. Objektifliği, açıklığı, adaleti ve sorumluluğu koruyan ve müvekkillerimiz, firmamız ve topluluklarımız için daha iyiyi teşvik eden bir şekilde davranmaya kararlıyız.

Bağlılık

Hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız kişilere sadakat gösteririz. Sadakat, firmamızda ve hizmet verdiğimiz topluluklarda güvenin üzerine inşa edildiği temeldir ve özellikle zorluklar karşısında ekibimizi bir arada tutan etmendir. Firma hedeflerini destekliyoruz ve mesleki taahhütlerimize ve yükümlülüklerimize bağlı kalıyoruz. Başarımız, müvekkillerimizin ve ekip üyelerimizin bağlılığından kaynaklanmaktadır ve bu bağlılık başarımızı sürdürmenin anahtarıdır.

Profesyonellik

Yaptığımız her şeyde yeterlilik, yetkinlik ve güvenilirlik göstererek profesyonelliğe değer veriyoruz. Beklentileri aşmak için bilgi ve becerilerimizi sürekli geliştirmeye yönlendiriliyoruz. İş anlaşmalarımızda sağduyulu davranır ve rolleri veya durumları ne olursa olsun çevremizdeki insanlara saygı gösteririz.

Hesap Verebilirlik

Kendi eylemlerimiz ve bunların hem hizmet verdiğimiz hem de birlikte çalıştığımız kişileri nasıl etkilediği konusunda kişisel sorumluluk alarak müvekkillerimize ve iş arkadaşlarımıza karşı kendimizi sorumlu tutarız. Her birimizin belirli sorumlulukları vardır ve firmamızın başarılı olması için her bireyin kendi iş ürünü ve davranışlarının tüm yönlerine sahip olması gerektiğini anlıyoruz. Eylemlerimizin sorumluluğunu alıyoruz ve davranışlarımızın birlikte çalıştığımız herkesin desteğini ve güvenini kazanmasını sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Sürekli Gelişim

Güçlü bir kurumsal kültür oluşturmanın, iyi hizmet sunabilmenin ve elde edilen başarıyı kalıcı kılabilmenin, devamlı olarak kendini geliştirmekten geçtiğinin farkındayız. Biz de gelişimimizi yetkin olduğumuz alanlara yenilerini ekleyerek, kaynaklarımızı genişleterek ve yeteneklerimiz için devamlı olarak yatırımda bulunarak sürdürüyoruz.